رئیس فرودگاه پارس آباد  گفت: مجموع پروازهای پارس‌آباد- تهران به هفته‌ای ۳ پرواز افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کلبه خبر، سید پیمان آتش‌زر، رئیس فرودگاه پارس آباد  گفت: مجموع پروازهای پارس‌آباد- تهران به هفته‌ای ۳ پرواز افزایش یافت.

 به گزارش فارس در حال حاضر در هر هفته ۲ پرواز ایران ایر از فرودگاه تهران به مقصد پارس‌آباد و بالعکس انجام می‌شد.

رئیس فرودگاه پارس‌آباد بیان کرد: برای اولین بار پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر از فرودگاه تهران به مقصد پارس‌آباد و بالعکس در روزهای شنبه از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ لغایت ۵ فروردین ۱۴۰۲ برقرار خواهد شد.

وی اعلام کرد: هواپیمای شرکت قشم ایر روزهای شنبه از تهران ساعت ۱۵:۱۵ پرواز و در ساعت ۱۶:۳۰ در فرودگاه پارس‌آباد به زمین نشسته و ساعت ۱۷:۱۵ از  فرودگاه پارس‌آباد پرواز و ساعت ۱۸:۳۰ در تهران فرود خواهد آمد.

آتش‌زر تشریح کرد: هواپیمای شرکت ایران ایر نیز در روزهای یک‌شنبه ساعت ۱۱:۵۵ از تهران پرواز و در ساعت ۱۳:۴۰ در فرودگاه پارس‌آباد به زمین نشسته و ساعت ۱۴:۱۰  از فرودگاه پارس‌آباد برخاسته و ساعت ۱۵:۵۰ در تهران فرود خواهد آمد.

وی تصریح کرد: همچنین هواپیمای شرکت ایران ایر در روزهای پنج‌شنبه از تهران ساعت ۱۱:۴۰ پرواز و در فرودگاه پارس‌آباد ساعت ۱۳:۲۵ فرود آمده و ساعت ۱۳:۵۵ از فرودگاه پارس‌آباد پرواز کرده و ساعت ۱۵:۳۵ در تهران فرود خواهد آمد.

رئیس فرودگاه پارس‌آباد گفت: مسافرین محترم می‌توانند جهت آگاهی از وضعیت پروازها و زمان نشست‌وبرخاست به سایت فرودگاه پارس‌آباد مغان به آدرس parsabad.airport.ir  مراجعه کنند.

 وی تأکید کرد: شهروندان و مسافران می‌توانند در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد می‌توانند از طریق سامانه ۱۹۹ در ارتباط باشند.

انتهای پیام/