دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل اعلام کرد: امروز در یک انتخابات سالم و اخلاق‌مند، مردم اردبیل بالاتر از میانگین کشوری حاضر شدند.

رضا قاسمیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی «کلبه خبر»  با بیان اینکه انتخابات در اردبیل سالم و اخلاقمند برگزار شد، اظهار داشت: طبق آمار امروز مردم اردبیل بالاتر از میانگین کشوری پای صندوق رأی حاضر شدند.

وی با تأکید بر سلامت و امنیت انتخابات در استان اردبیل، بیان داشت: تا این لحظه همه صندوق‌ها همه فعال هستند سلامت و امنیت انتخابات برقرار است.

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل تصریح کرد: مهلت شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری تا ساعت ۲۴ امروز است و بعد از آن امکان تمدید نیست.

وی اضافه کرد: پس از اتمام زمان قانونی، اخذ رأی تنها برای مراجعان داخل شعبه امکان‌پذیر است و مراجعانی که بعد از ساعت ۲۴ به شعبه رأی مراجعه کنند، امکان رأی‌دادن نخواهند داشت.

قاسمیان به طرف‌داران کاندیداها و مردم عادی توصیه کرد از منابع رسمی خبرها و آخرین آمار انتخابات را دریافت کنند و به شایعات توجه نکنند.

وی گفت: اعلام نتایج از مجرایی غیر از منابع رسمی جرم محسوب می‌شود و به مردم توصیه می‌شود حتماً آمار رسمی را از منابع رسمی پیگیر باشند.

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: پس از اعلام نتایج انتخابات، همه باید به نتیجه آرا تمکین کنیم و رئیس‌جمهور منتخب با پشتوانه مردمی کارها را ان‌شاءالله پیش ببرد.

انتهای خبر/