استاندار اردبیل گفت: کارکرد دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی استان توسعه می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، اکبر بهنامجو شامگاه یکشنبه در بازدید از دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی سلمان‌آباد و پناه‌آباد اردبیل اظهار داشت: برنانه جامع سال ۱۳۹۹ بر اساس نیازها و توانمندی‌های محلات حاشیه شهر‌های استان اردبیل و با هدف ارتقای شاخص‌های اجتماعی تدوین شود.

وی با بیان اینکه کارکردهای دفاتر محلی تسهیل‌گری در استان اردبیل توسعه می‌یابد افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم در محلات حاشیه شهرهای سطح استان اردبیل کارکردهای دفاتر محلی تسهیل‌گری در سطح استان اردبیل توسعه می‌یابد.

بهنامجو با تاکید بر اینکه برنامه‌های دفاتر محلی تسهیل‌گری در استان اردبیل دادای خروجی باشد تصریح کرد: باید هدف‌گذاری و خروجی این برنامه‌ریزی‌ها دقیق مشخص شود و با اجرای این برنامه‌ها شاهد تغییرات قابل توجه در آمارهای مربوط به شاخص‌های توسعه اجتماعی از جمله کاهش آمار بیکاری و طلاق باشیم.

استاندار اردبیل عنوان و بیان کرد: دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلات شهرهای سطح استان اردبیل نیازهای محلات را با توجه به اولویت‌های آن منطقه احصا کرده و وظایف دستگاه‌های اجرایی تعیین می‌کنند.

وی اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل نیز تمامی خدمات و فعالیت‌های مجموعه متبوع خود را براساس برنامه مدون و طرح‌های بررسی و مطالعه شده این دفاتر هماهنگ کنند.

انتهای پیام/