رئیس اداره توسعه کارآفرینی گفت: کنفرانس ملی "راهکارها و چالشهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی " در اردبیل برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، احسان کاتب گفت: کنفرانس ملی “راهکارها و چالشهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی “با همکاری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و دانشگاه جامع علمی و کاربردی آرمان سوله برگزار می شود .

رییس اداره توسعه کارآفرینی تصریح کرد: مدیریت و اقتصاد دو کلید واژه ای هستند که در ادبیات پیشرفت همه جانبه کشور نقش بسزایی دارند و می بایست با نگاهی عمیق و موشکافانه این دو مفهوم بنیادین را در کنار هم قرار داد تا به تدابیر ارزنده و راهگشا دست یافت.

 وی افزود: ایجاد چنین نگاهی به هم افزایی و هم اندیشی و همگرایی نیاز دارد که یکی از بهترین ابزار تحقق آن برگزاری کنفرانسه‌ای علمی است که به عنوان موتور محرک رویدادهای بزرگ علمی و تحولات فناورانه به شمار می روند.

کاتب یادآور شد: این کنفرانس در سه محور اصلی اقتصاد، مدیریت و حقوق و با رویکرد ویژه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی با همکاری دانشگاه جامع علمی و کاربردی آرمان سوله و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار خواهد شد.