رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: مبارزه جدی و قاطعانه در حفظ و حراست از اراضی دولتی و ملی و برخورد به متجاوزان به این اراضی همچنان در اولویت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، ناصر عتباتی، در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: در راستای حفظ و حراست از اراضی دولتی انتظار می‌رود که فعالیت‌ها در سطح استان تداوم داشته باشد تا بتوانیم از هر گونه سوء استفاده و دست‌درازی به اراضی ملی و دولتی جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بازپس‌گیری اراضی ملی از دست متجاوزان بیان کرد: در سال‌های اخیر در این حوزه اقدامات مناسب و مطلوبی انجام شده است و قطعا روند برخورد با متخلفان این حوزه توسط دستگاه قضایی استان همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با قدردانی از خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان در بحث رفع تصرفات اراضی دولتی در شهرستان‌های استان تصریح کرد: مبارزه جدی و قاطعانه در حفظ و حراست از اراضی دولتی و ملی و برخورد به متجاوزان به این اراضی همچنان در اولویت بوده و انتظار می‌رود دستگاه‌های دخیل در این حوزه نیز به وظایف تعیین‌شده خود در این حوزه توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام/م