دادستان عمومی و انقلاب مشگین شهر گفت: در گرامیداشت یوم شهادت امام جعفر صادق و با تلاش عوامل زندان دو زندانی از پای چوبه دار رهایی یافتند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی «کلبه خبر»، بابک نونهال عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان و به‌پاس گرامیداشت یوم شهادت آقا امام جعفر صادق و با تلاش عوامل زندان، گروه هسته جهادی بخشایش و خیرین عزیز دو زندانی که چهار سال پیش در دو حادثه متفاوت باعث قتل دو نفر شده بودند باگذشت اولیای دم از پای چوبه دار رهایی یافتند .

وی افزود: کلیه افراد مرتبط با این پرونده اعم از اولیا دم یا وساطت‌کنندگان در گذشت اثبات کردند که با توسل به ائمه اطهار علیه‌السلام می‌توان از بالاترین حق خود که همان حق قصاص بود گذشت کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مشگین شهر ضمن قدردانی از اولیاء دم در فرهنگ‌سازی صلح و سازش گفت: با احتساب این پرونده در ۶ماهه گذشته، تاکنون چهار مورد گذشت از قصاص نفس در این شهرستان اتفاق افتاده و همچنین از شهروندان شریف، افراد صاحب‌نفوذ و صلح یاران دعوت به عمل می‌آوریم در سنت حسنه اصلاح ذات از بین همیار و مددکار دستگاه قضایی در رفع خصومت‌ها باشند.

انتهای پیام/