مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیش از ۵ میلیون تخلف تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور،علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد اظهار داشت:  بیش از  ۵ میلیون تخلف تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اشاره به ثبت رسیده است.

وی افزود: این میزان تخلف توسط ۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت ثبت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیشترین سرعت غیرمجاز به ترتیب در محور‌های اردبیل – مشکین شهر و بالعکس با ۵۲۹ هزارو ۱۸۲ تردد و بران-سه راهی سربند و بالعکس در محور پارس آباد با ۴۷۷ هزارو ۸۶۷ تردد در ۹ ماه گذشته ثبت شده است.

رحمتی میانگین سرعت متوسط محور‌های استان را ۷۰ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و ابراز داشت: میانگین سرعت در دو محور یاد شده ۸۵ کیلومتر بر ساعت است که امیدواریم رانندگان با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه سفری ایمن داشته باشند

وی به ثبت یک میلیون و ۳۸۴ هزار تخلف سبقت غیرمجاز در محورهای استان اشاره کرد و گفت: بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز در محورهای اردبیل – آستارا و بالعکس با ۲۱۳ هزار تردد، اردبیل مشکین شهر و بالعکس با ۱۳۶ هزار تردد، محور بیله سوار حدود ۹۴ هزار تردد، سه راهی سربند – بران در محور پارس آباد به مشگین شهر با ۷۶ هزار تخلف و محور جعفـرآباد به پارس آباد ۷۰ هزار تخلف به ثبت رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: ۶۴ سامانه تردد شمار، ۴۰ دوربین نظارت تصویری و ۲ سامانه توزین حین حرکت در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

انتهای پیام/