مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: متاسفانه در بحث شناساندن داشته ها و قابلیت های گردشگری استان اردبیل ضعفهای عمده ای وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، نادر فلاحی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های نمایشگاه‌ بین‌المللی گردشگری تهران که در سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه در بحث شناساندن داشته‌ها و قابلیت‌های گردشگری استان اردبیل ضعف‌های عمده‌ای وجود دارد و در این زمینه تبلیغات حلقه گم‌شده گردشگری محسوب می‌شود.

وی گفت: معرفی پتانسیل‌های گردشگری استان باید به صورت گسترده، منسجم و کارشناسی شده و با کمک بخش‌خصوصی انجام شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری یکی از بهترین فرصت‌ها برای ایجاد فضای تعامل با سایر شرکت‌ها و افراد فعال در حوزه گردشگری خواهد بود.

فلاحی ادامه داد: مقامات عالی کشوری از جمله معاون اول رییس جمهور، رییس سازمان میراث فرهنگی، نمایندگان مجلس به همراه سفرای کشورهای خارجی از جمله میهمانان اصلی این نمایشگاه خواهد بود که این موضوع اهمیت این نمایشگاه را دوچندان می‌کند.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه برای معرفی قابلیت‌های گردشگری استان در حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری سلامت و گردشگری زمستانی فرصت کم‌نظیری است که باید مورد توجه فعالان بخش‌خصوصی قرار گیرد.