معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، ساعات کاری ادارات و برخی اختیارات مدیران در کاهش تراکم نیروهای اداری در اتاق ها اتخاذ و جهت اجرا به کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، یعثوب نژاد محمد صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  بر اساس مصوبه ستاد استانی  پیشگیری و کنترل ویروس کرونا،  ساعات کاری ادارات استان بصورت موقت غییر می کند، اظهار داشت : بر این اساس ضمن تاکید بر توجه و دقت لازم در استمرار برنامه کاری و فعالیت جاری دولت در دستگاه های اجرایی و جلوگیری از هرگونه اختلال در امور و خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان استفاده از حداقل نیروی انسانی و نیز کاهش تراکم نیرو در اتاق ها، موافقت با مرخصی ها و انجام اموری که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع ندارد به شیوه دور کاری توصیه و در اختیار مدیران قرار می گیرد تا متناسب با شرایط تصمیمات لازم را اتخاذ کنند. 

وی افزود: ساعات کاری ادارات بغیر از مراکز امدادی و درمانی و خدمات عمومی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲:۳۰ از روز شنبه مورخه ۱۰ اسفند ۹۸ بمدت یک هفته خواهد بود. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل گفت: تمامی واحدهای اداری در صورت داشتن ارباب رجوع موظف به پاسخگویی تا ساعت ۱۴:۳٠ و مطابق روال عادی هستند و از موکول نمودن امور مراجعان به روز بعد به دلیل محدود شدن موقتی ساعات اداری خودداری نمایند.

وی تصریح کرد: تصمیمات و تمهیدات بعدی متعاقبا از طریق روابط عمومی استانداری و رسانه های رسمی و صداوسیما اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/