رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: سازمان صمت با توجه به وظایفی که بر اساس قانون دارد با جدیت هر چه تمامتر با اخلالگران، محتکران و گران‌فروشان به خصوص در شرایط کنونی برخورد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، رامین صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در جلسه تنظیم بازار استان گفت: براساس آخرین بررسی‌ها و پایش در بازار کالا و خدمات استان، افزایش محسوسی در قیمت اقلام به خصوص کالاهای اساسی مردم مشاهده و گزارش نشده است.

صادقی افزود: برپایی نشست منظم ستاد تنظیم بازار با توجه شرایط بازار و چگونگی عرضه کالا با هدف جلوگیری از افزایش قیمت‌ها از سوی بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و بازرسین اتاق اصناف رصد می‌شود تا افراد بصورت خودسرانه قیمت کالا و خدمات را افزایش ندهند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: سازمان صمت با توجه به وظایفی که بر اساس قانون دارد با جدیت هر چه تمامتر با اخلالگران، محتکران و گران‌فروشان به خصوص در شرایط کنونی برخورد می‌کند .

این مقام مسئول گفت: به دنبال برگزاری نشست ستاد تنظیم بازار کشور، ستاد این استان نیز با هدف نظارت گسترده بر بازار و قیمت کالاهای اساسی مردم با حضور مدیران دستگاه‌ها و اصناف برگزار می شود و تا ثبات و آرامش قطعی بازار این نشست‌ها ادامه دارد.

وی اظهار کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی در بازار مانند گران فروشی یا افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات، از طریق سامانه ارتباطی۱۲۴ به بازرسان مستقر در ستاد خبری، اطلاع دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آن‌ها رسیدگی شود.

انتهای پیام/