رئیس انجمن تولیدکنندگان شیر خشک گفت: خطوط تولید این محصول کاملا اتوماتیک است و انسان در آن‌ها فعالیت نمی‌کند.

هانی تحویل‌زاده رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال درباره خبر جاسازی قرص در شیرخشک در اظهار کرد: ما به عنوان انجمن تولیدکنندگان این خبر را تکذیب می‌کنیم و این تصویر به قصد تشویش اذهان عمومی طراحی و در فضای مجازی منتشر شده است چرا که شیرخشک با سلامت نوزادان ارتباط دارد و موضوع مهمی محسوب می‌شود.

امکان ورود قرص به شیرخشک در فرآیند تولید وجود ندارد

رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال بیان کرد: چرا که خطوط تولید شیرخشک ۱۰۰ درصد اتوماتیک هستند و انسان در خط تولید فعالیت نمی‌کند و به همین دلیل این امکان وجود ندارد که جسم خارجی در طی فرآیند تولید وارد شیرخشک شود.

تحویل‌زاده اظهار کرد: درخواست ما از نهاد‌های امنیتی این است که به موضوع ورود کنند چراکه برخی به قصد تشویش اذهان عمومی و تخریب فضای امنیتی کشور دست به انتشار تصاویر این چنینی می‌زنند.

تکذیب خبر جاسازی قرص در شیرخشک/ خط تولید شیرخشک‌ها در ایران کاملاً اتوماتیک است / جاسازی قرص در شیرخشک تشویش اذهان عمومی است / برخی به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند/ نهاد‌های امنیتی به موضوع ورود کنند

نامه منتشر شده کشف شیرخشک اشکال دارد

رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک اطفال اظهار کرد: اطلاعات گزارش منتشر شده در کنار تصویر شیرخشک با قرص نشان می‌دهد که خبر حقیقی نیست چرا که گزارشی از شکایت به داروخانه وجود ندارد.

او بیان کرد: شیرخشک در شبکه بهداشت توزیع نمی‌شود بلکه تنها داروخانه‌ها محل توزیع و عرضه شیرخشک هستند و در صورتی که موارد این چنینی رخ دهد فرد باید به داروخانه مراجعه و داروساز شکایت فرد را ثبت کند، اما در نامه منتشر شده این فرآیند وجود ندارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان