اداره کل آموزش‌وپرورش استان اردبیل اعلام کرد: درصورتی‌که به هر نحوی، دانش‌آموزی موفق به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی نشده باشد، می‌تواند با دردست‌داشتن شناسنامه و کارت ملی خود در آزمون‌ها شرکت کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی «کلبه خبر» به نقل از اداره کل آموزش‌وپرورش استان اردبیل در پی بروز اختلال در سامانه اینترنتی دریافت کارت، اداره کل آموزش‌وپرورش استان اردبیل از کلیه دانش‌آموزان و داوطلبان آزمون‌های نهایی و اولیای آنها خواست تا برای دریافت کارت ورود به آزمون، به میز خدمت تشکیل شده در ادارات آموزش‌وپرورش نواحی و مناطق و نیز اداره کل مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه، به‌منظور تسهیل در امر صدور کارت، میز خدمت تشکیل شده و کارشناسان سنجش ادارات آماده چاپ و تحویل کارت‌های ورود به جلسه هستند.

بر اساس این گزارش مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل با حضور در محل استقرار میز خدمت حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی (امتحانات) در شهر اردبیل گفت: اولیای محترم و دانش‌آموزان هیچ نگرانی و دغدغه‌ای برای حضور در امتحانات نداشته باشند و به طور یقین تا ساعاتی دیگر مشکل موجود در سامانه رفع خواهد شد.

وی افزود: داوطلبانی که برای ترمیم نمرات نهایی ثبت‌نام کرده‌اند، با مراجعه به سایت my.sanjesh.org و دانش‌آموزان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم سال جاری با مراجعه به سامانه my.medu.ir می‌توانند کارت‌های خود را برای ورود به حوزه‌های امتحانی دریافت کنند.

کلام‌الله صفری بیان کرد: کلیه عوامل ستاد برگزاری امتحانات امروز به طور ویژه تا حصول نتیجه و حل‌وفصل مشکل و برای پاسخگویی به مراجعان و دانش‌آموزان در ادارات حضور دارند و درصورتی‌که به هر نحوی، دانش‌آموزی موفق به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی نشده باشد، می‌تواند با دردست‌داشتن شناسنامه و کارت ملی خود در حوزه‌های اعلامی حضور یافته و در آزمون‌ها شرکت کند و تمهیدات لازم برای این مورد در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از اولیا و دانش‌آموزان خواست تا تمامی اخبار و اطلاعات را صرفاً از رسانه‌های رسمی و کانال‌های آموزش‌وپرورش پیگیری کرده و تحت‌تأثیر هیچ رسانه دیگری قرار نگیرند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل از مدیران مدارس دوره دوم متوسطه نیز خواست با حضور خود در مدارس، در پاسخگویی به دانش‌آموزان فعال باشند.

انتهای خبر/