نماینده اصفهان موضوع سوء قصد در شب گذشته را رد کرد و گفت: نیروی انتظامی در حال انجام تحقیقات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، حجت الاسلام احمد سالک در حاشیه جلسه علنی امروز با اشاره به حادثه شب گذشته و انتشار برخی اخبار در این زمینه در جمع خبرنگاران، گفت: این خبر جوسازی بوده است و مسئله سوء قصد به بنده نبود، سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است، اگر مردی باشد که بتواند این کار را انجام دهد، این کار را انجام دهد.

وی افزود: این شایعه که شب گذشته پخش شد، واقعیت ندارد، بنده برای مصاحبه تلویزیونی دعوت شده بودم و زمانی که در محل مصاحبه حضور یافتم، ناگهان صدای دو شلیک را شنیدم، مجری برنامه چند بار جا به جا شد و گفت که گویا اتفاقی افتاده است، در نتیجه ذهن بنده به این سمت رفت که ممکن است برای محافظم اتفاقی افتاده باشد و لذا بلافاصله پایین آمدم.

وی ادامه داد: قضیه از این قرار بود که دو موتورسوار که بر روی هر موتور دو نفر نشسته بودند، طبق شواهد عینی به محافظ بنده که در ماشین نشسته بود، حمله کردند. کیف بنده نیز در داخل خودرو بود و محافظ بنده احساس کرده بود که آنان می‌خواهند کیف مرا به سرقت ببرند، به همین دلیل اسلحه می‌کشد و در لحظه‌ای که مسلح می‌شود، احتمالا به خود شلیک کرده است.

سالک افزود: محافظ بنده سپس از خودرو پایین می‌آید و آن سارقان را تحت تعقیب قرار می‌دهد و تا سر چهارراه نیز به دنبال آن‌ها می‌رود، در آنجا یک تیر هوایی شلیک می‌کند و بر روی زمین می‌افتد که در این لحظه متوجه می‌شود، مجروح شده است.

نماینده مردم اصفهان گفت: بلافاصله حراست مجلس و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر می‌شوند و با شاهدان عینی نیز صحبت می‌کنند. در جمع بندی مشخص شد که موضوع سرقت بوده است البته همچنان این موضوع در حال بررسی است تا نتیجه نهایی اعلام شود.

سالک خاطرنشان کرد: اکنون محافظ بنده در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری است و خوشبختانه صدمه جدی به وی وارد نشده است. احتمالا آن‌ها به دنبال سرقت کیفم بودند و سوء قصد به بنده نبوده است، چرا که اگر کسی بخواهد به بنده سوء قصدی داشته باشد باید خودم را مورد هدف قرار دهد.

وی گفت: یکی از دوستان نماینده مصاحبه‌ای مبنی بر اینکه به بنده سوء قصدی شده است، انجام داده است و در ادامه گفته است راننده بنده مجروح شده است، اما من به صراحت می‌گویم که بحث، سوء قصد به بنده نبوده است و این خبر را رد می‌کنم.

سالک در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سارقان مسلح بوده اند، گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم البته نیروی انتظامی در حال انجام تحقیقات و بررسی‌هاست تا نتیجه نهایی مشخص شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان