رئیس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم بدوی تخلفات مالی در شهرداری اردبیل خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، ناصر عتباتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حکم بدوی تخلفات مالی در شهرداری اردبیل صادر شد.

وی افزود: در این پرونده ۳ نفر به اتهام اختلاس و تضییع اموال و وجوه عمومی متعلق به شهرداری بازداشت شده بودند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: متهمین در دادگاه بدوی به حبس، جزای نقدی، رد مال، شلاق و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شدند.

وی تصریح کرد: پرونده دیگری در خصوص جعل اسناد رسمی و استفاده از سند مجعول در اسناد مربوط به آسفالت خیابان‌ها و معابر در یکی از مناطق شهرداری اردبیل تشکیل و ۳ نفر از متهمان اصلی این پرونده شناسایی شده است که با قرار قانونی بازداشت شده‌اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

عتباتی تاکید کرد: از نمایندگان مردم در شورای شهر انتظار داریم نظارت جدی و دقیق‌تری بر مجموعه مدیریت شهری داشته باشند چرا که ضعف نظارت یکی از عوامل بروز این نوع مفاسد است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ضمن اعلام صدور حکم بدوی برای پرونده درگیری در مسجد محله ائمه، تشریح کرد: در این پرونده ۳۷ نفر به اتهام نزاع دسته‌جمعی، اخلال در نظم و آسایش عمومی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد تحت تعقیب کیفری قرار گرفته بودند که متهمان به حبس، جزای نقدی و شلاق تعزیری محکوم شدند.

انتهای پیام/