استاندار اردبیل گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) عملیات اجرایی احداث ۵۰۰ واحد مسکن برای محرمان استان را به زودی آغاز می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آورر ، اکبر بهنام جو در حاشیه نشست با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تصریح کرد :ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بر اساس تکلیفی که از سوی مقام معظم رهبری بر عهده این نهاد گذاشته شده است، احداث مسکن برای محرومان در سراسر کشور را آغاز کرده است که برابر مذاکرات انجام گرفته ۵۰۰ واحد در استان اردبیل احداث و تحویل نیازمندان می شود.

وی افزود: بررسی نحوه تعامل و مشارکت این ستاد برای فعال سازی واحدهای راکد استان موضوع دیگری بود که در نشست امروز با آقای مخبر انجام گرفت.
استاندار اردبیل افزود : در این نشست با تشریح وضعیت واحدهای راکد استان که شامل ۳۵ درصد واحدها می شود ، بر حمایت از این واحدها از سوی ستاد اجرایی فرمان امام تاکید شد.
وی گفت: مصمم هستیم میزان واحدهای راکد استان را از ۳۵ درصد به زیر ۲۰ درصد تا پایان امسال برسانیم.
بهنام جو با اشاره به برنامه ریزی های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای ایجاد اشتغال جوانان کشور و نیز هدفگذاری ستاد اشتغال استان برای ایجاد ۲۰ هزار شغل در استان گفت: تلاش می کنیم در قالب تفاهم نامه هایی از تسهیلات این نهاد در تحقق برنامه ریزی اشتغال و اجرای طرح های تولیدی و اقتصادی استان بهره مند شویم.
وی با اشاره به استقبال ستاد اجرایی فرمان امام از طرح حمایت از واحدهای تولیدی گفت: بعد از کارشناسی مشترک ستاد و استانداری اردبیل در هفته آینده برای انعقاد تفاهم نامه اقدام می شود.
استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به اجرای طرح اصلاح نژاد دامهای روستایی برای پایداری روستاییان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ضمن استقبال از این طرح نسبت به همکاری قول مساعد داد.

انتهای پیام/