یک روزنامه انگلیسی گزارش کرد گروهی از هکرهای ایرانی با نفوذ به یکی از وب‌سایت‌های دولتی آمریکا متعهد شدند انتقام خون ژنرال قاسم سلیمانی و دیگر شهدای حمله تروریستی واشنگتن را بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، روزنامه انگلیسی «گاردین» در گزارشی نوشت که گروهی از هکرهای ایرانی با نفوذ در وب‌سایت یک سازمان دولتی آمریکا، با انتشار پیام‌هایی متعهد شدند که انتقام شهادت سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را از واشنگتن بگیرند.

طبق این گزارش، وب‌سایت «FDLP» که نشریه‌های دولت فدرال را به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد، روز گذشته (شنبه) با صفحه‌ای تحت عنوان «هکرهای ایرانی!» جایگزین شد و در آن پیامی از آیت‌الله «علی خامنه‌ای» رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و پرچم ایران، به نمایش درآمد.

در صفحه هک شده این وب‌سایت آمریکایی، تصویری از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا قرار داده شده بود که مشتی از سوی ایران به صورت وی روانه شده بود و موشک‌هایی نیز در نزدیکی او به پرواز درآمده بودند.

هکرها در این صفحه پیامی را از سوی مقام معظم رهبری نوشته بودند که فرمودند: «انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون شهید سلیمانی و دیگر شهدای حادثه دیشب آلودند. او چهره‌‌ی بین‌المللی مقاومت است همه دلبستگان مقاومت خونخواه اویند».

پیامی هم به انگلیسی در این صفحه قرار داده شده بود: «شهادت، پاداش وی (شهید سلیمانی) برای سالها تلاش سرسختانه بودت و با عزیمت وی با قدرت خدا، تلاش و مسیر وی متوقف نخواهد شد و انتقام سرسختانه‌ای در انتظار آن جنایتکارانی است که دستان کثیف خود را به خون وی و خون دیگر شهدا در حادثه شب گذشته آلوده کردند».

توضیحات دیگری در در این صفحه با قلم سفیدرنگ در یک پس زمینه سیاه‌رنگ نوشته شده بود: «این تنها بخش کوچکی از توانمندی سایبری ایران است».

اقدام تروریستی بامداد جمعه هفته گذشته واشنگتن در ترور سپهبد قاسم سلیمانی به همراه هفت نفر دیگر، واکنش‌های منفی و شدیدی را در سراسر جهان به همراه داشت و حتی روز گذشته هزاران آمریکایی‌‌ها در اعتراض به اقدامات «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که به تشدید تنش با ایران منجر شده، به خیابان‌ها آمدند.

در نیویورک، معترضان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین ضدجنگ، خروج نظامیان آمریکایی از غرب آسیا و پایان دادن به جنگ‌های این کشور در این منطقه را خواستار شدند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم