معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از روز 10 آذرماه تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 16 آذرماه می توانند برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور،بهروز ندایی در جلسه ستاد انتخابات استان تصریح کرد: بر اساس اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور، داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از روز ۱۰ آذرماه تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۶ آذرماه می توانند برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کنند.

وی اظهار کرد: داوطلبان برای اعلام داوطلبی می توانند با همراه داشتن مدارک لازم به وزارت کشور، فرمانداری های مراکز حوزه های انتخابیه، سفارتخانه ها، کنسولگری ها یا نمایندگی های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور داشتن حداقل سی سال تمام و حداکثر ۷۵ سال تمام از شرایط سنی شرکت کنندگان در این انتخابات می باشد.

ندایی ادامه داد : داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن نیز از جمله شرایط تحصیلی برای شرکت در این انتخابات می باشد.

وی اضافه کرد: داشتن سابقه یک دوره نمایندگی مجلس معادل یک مقطع تحصیلی فقط برای شرکت در انتخابات محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تمامی امکانات و زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات در استان فراهم است، افزود: کمیته های مختلف ستاد انتخابات استان تشکیل شده که هماهنگی های لازم برای برگزاری انتخابات را انجام می دهند.

ندایی گفت: ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی نیز در دادگستری استان تشکیل شده و روند تبلیغات زودهنگام و غیرقانونی را رصد خواهد کرد.

انتهای پیام/