مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از آماده سازی 19 هزار تخت برای اقامت مسافران تابستانی این شهرستان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، مصطفی سید محسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: از این تعداد ۱۴ هزار تخت در هتل، هتل آپارتمان و مهمان پذیرها و ۵ هزار تخت در خانه مسافرها آماده سازی شده است.

وی با بیان اینکه ۸۰ هتل و هتل آپارتمان، ۱۸۰ خانه مسافر و ۸۰ مهمان پذیر در این شهرستان آماده پذیرش مسافران است، افزود: شهرستان سرعین جزو رتبه های نخست برخورداری از مراکز اقامتی در بین شهرهای کشور است.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین اضافه کرد: علاوه بر این ۱۱ مجتمع آبدرمانی در این شهرستان آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران است.

سیدمحسنی به تعریف امکانات رفاهی تاکید کرد و گفت: آثار تاریخی متعددی در این شهرستان وجود دارد که از جمله می توان به قلعه های آلوارس، مسجد جامع آلوارس، دستکندهای کنزق،  تپه باستانی آناهیتا، غارهای ویند کلخوران و تپه آتشگاه اشاره کرد.

وی اظهار کرد: همچنین دره ورگه سران، دربند آلوارس، گلدشت سرعین، روستای بیله درق، پارک کودکان و پارک آناهیتا در کنار باغ وحش، پیست اسکی و تله سیژ آلوارس از جاذبه های طبیعت گردی این شهرستان است.

انتهای پیام/