فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور عملیات طرح بزرگ عمرانی زودبازده مناطق محروم در اردبیل آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، مراسم آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح زود بازده که از طریق ویدیوکنفرانس با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت همزمان در کل کشور کلید خورد.

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در حاشیه این مراسم اظهار کرد: سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی مناطق محروم پیشگام بوده و در این راستا با همکاری دستگاه‌های اجرایی، گام های موثری برداشته شده است.

وی با بیان اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی و زودبازده در کشور اجرایی می‌شود گفت: سهم استان اردبیل در این میان ۹۵۰ پروژه است خواهد بود.

سردار بابازاده اظهار کرد: امروز سپاه در عرصه‌های سازندگی خدمات‌رسانی پیشگام است و مهم‌ترین اولویت ما خدمت بی‌منت و رفع دغدغه‌های‌معیشتی و اقتصادی مردم است.

وی با اشاره به همکاری مناسب سپاه استان با مسئولان دستگاه های اجرایی در اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی اظهار کرد: قطعا با همکاری فی مابین، پروژه‌های زودبازده در نزدیک‌ترین زمان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدا رقم خورده و ما با جان و دل راه شهدا را ادامه می‌دهیم.

وی تصریح کرد:‌ بی‌شک با راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و محرومیت‌زدایی امید در بین دل‌های مردم به وجود می‌آید که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/