معاون رئیس جمهوری از پرداخت عیدی کارمندان دولت قبل از ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور،محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در جریان سفر به گیلان در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت گفت: پیشتر قرار بود عیدی کارمندان دولت اعم از شاغلان، بازنشستگان، لشگری و کشوری را به همراه قوه قضاییه و قوه مقننه در انتهای بهمن با حقوق بهمن ماه تقدیم کنیم، اما با وزارت امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار کل هماهنگ کردیم که قبل از ۲۲ بهمن، یک میلیون تومان عیدی را به حساب همه کارمندانی که مشمول دریافت می‌شوند، واریز کنیم.

وی درباره بودجه اظهار داشت: کار بودجه در کمیسیون تلفیق در مراحل پایانی است، البته اندکی سقف بودجه افزایش یافته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: از سوی دیگر تبصره‌ای که برای اصلاح ساختار به عنوان مقدمه در سال ۹۸ منظور کرده بودیم، حذف شده، البته برنامه جامعی را سازمان برنامه برای اصلاح ساختار مالی کشور از جمله ساختار نظام بودجه ریزی مهیا کرده که اسفندماه تقدیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه خواهد شد.

به گفته نوبخت، امیدوارم زمینه‌های برنامه اصلاح ساختار فراهم شود و با همه سختی‌هایی که از نظر مسائل مالی وجود دارد، طوری برنامه ریزی شده که بتوانیم تا پایان سال همه تعهدات مان را انجام دهیم.

معاون رئیس جمهوری در بخش دیگری از سخنانش، دهه فجر را فرصت مناسبی برای افتتاح طرح‌ها و پروژه‌هایی دانست که در هر استان طی سال‌های گذشته و سال‌های قبل شروع می‌شود و به اتمام می‌رسد.

هدیه انقلاب اسلامی در کمتر از یکسال اهدا می‌شود

وی گفت: برای ساخت بیش از دو هزار واحد مسکونی برای محرومان و کسانی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند، توافق کرده بودیم و این، هدیه انقلاب اسلامی است که طی کمتر از یکسال تقدیم آنان می‌کنیم.

افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد گیلان در یکی از روستا‌های شهرستان لنگرود واقع در شرق استان از برنامه‌های سفر نوبخت است.

انتهای پیام /

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان