معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال صنایع دستی در ایام نوروز در ۵ شهرستان استان اردبیل به فروش رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری حرف آور، ملکه گلمغانی زاده معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با بیان اینکه بیش از یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال صنایع دستی در ایام نوروز در پنج شهرستان استان اردبیل به فروش رسیده است اظهار کرد: این میزان فروش در بازه زمانی بیست و پنج اسفند ماه سال قبل تا پانزده فروردین امسال در بازارچه ها و مراکز فروش صنایع دستی استان انجام گرفته است.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: گلیم، ورنی، صنایع دستی فلزی، چوبی و چرمی و انواع جاجیم از جمله صنایع دستی به فروش رفته در این مدت در سطح استان بوده است.

گلمغانی زاده بیان کرد: رونق فروش تولیدات صنایع دستی و توجه به این موضوع جزء برنامه های ما در سال جدید است که در تحقق اهداف شعار سال و فرمایش مقام معظم رهبری در مورد رونق تولید خواهد بود.

وی گفت: این محصولات در بازارچه های میدان عالی قاپوی اردبیل، بازارچه جنب پل معلق مشکین شهر، دروازه کوثر شهر خلخال، ساختمان نمایشگاه صنایع دستی عنبران و شهرک ولیعصر شهر گرمی به فروش رسیده است.

انتهای پیام/