شهردار اردبیل از پخش ۴۰ سرود انقلابی از چهل مسجد شهر همزمان با سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به کشور، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور،حمید لطف اللهیان در تشریح برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال اظهار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در دهه مبارک فجر در فرهنگ‌سراها و سطح شهر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال نیز جشن انقلاب باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود، افزود: به دلیل تقارن ایام الله مبارک فجر با ایام فاطمیه و جهت حفظ حرمت و شان ایام شهادت، برنامه‌های جشن انقلاب بعد از ایام فاطمیه اجرا خواهد شد که زمان و مکان دقیق جشن متعاقباً اعلام می‌شود.

شهردار اردبیل همچنین از فضاسازی محیطی شهر به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: المان‌های مناسبتی و بنرهایی با محتوای گرامیداشت دهه فجر در سطح شهر نصب شده است.

لطف‌اللهیان به پخش سرود از چهل مسجد شهر در لحظه سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: در ایام دهه فجر از خانواده رسول ملاقلی پور کارگردان نامی کشور و فرزند سبلان و خانواده‌های شهدای انقلاب شهرداری تجلیل خواهد شد.

شهردار اردبیل ضمن دعوت از عموم شهروندان برای شرکت در یوم الله دهه فجر گفت: برپایی ایستگاه نقاشی در ۲۲ بهمن، افتتاح پروژه‌های عمرانی و تخفیف در مطالبات و عوارضات شهرداری، انتخاب کارگر و کارمند نمونه شهرداری، از دیگر برنامه‌های فرهنگ‌سراها خواهد بود.

انتهای پیام/