جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: وحدت و همدلی نیروهای مسلح خنثی‌کننده نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آورامیر نوذر نعمتی در مراسم اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ارتش جمهوری اسلامی ایران که در اردبیل برگزار شد با تقدیر از میزبانی شایسته تیپ ۴۰ متحرک هجومی، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های نیروی ارتش ترویج فرهنگ قرآن کریم در بین کارکنان و سربازان که در این زمینه برگزاری مسابقات قرآن کریم مبنای کار قرار گرفته است.

وی برگزاری مسابقات قرانی را از افتخارات ارتش عنوان کرد و افزود: خوشبختانه بسیاری از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران حافظ قرآن کریم هستند که این امر بسیار ارزشمند است.

جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر وحدت و همدلی نیروهای مسلح مثال‌زدنی است و خنثی‌کننده نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است گفت: در سایه اقتدار و عظمت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و درایت‌های مقام معظم رهبری کشورمان به امن‌ترین کشور دنیا تبدیل شده است.

امیر نوذر نعمتی گفت: در حالی که در خاورمیانه شاهد ناامنی هستیم ولی به برکت خون شهدای والامقام و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح امنیت بسیار خوبی در ایران حاکم است و هیچ کشوری نمی‌تواند حتی نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.

انتهای پیام/
  • نویسنده : محمد باقر محمدی