مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: طبق زمان‌بندی اعلام شده از شنبه هفته آینده فروش اینترنتی بلیت هفته چهارم لیگ ملت های والیبال در سامانه‌های در نظر گرفته شده آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به مدت کوتاه باقیمانده تا آغاز هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال جهان در اردبیل گفت: طبق زمان‌بندی اعلام شده از شنبه هفته آینده فروش اینترنتی بلیت هفته چهارم لیگ در سامانه‌های در نظر گرفته شده آغاز خواهد شد و بدین منظور جدای از جایگاه‌های ویژه، چهار هزار و ۲۰۷ صندلی برای عرضه بلیت شماره گذاری شده است.
آقاخانی افزود: تمامی بلیت‌ها به صورت شماره‌گذاری شده و با تعیین جایگاه ورودی پیش فروش خواهند شد و در این راستا تمامی صندلی‌های مجموعه ورزشی رضازاده شماره‌گذاری شده‌ است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص بهای بلیت ورودی مسابقات نیز گفت: میزان دقیق بهای بلیت‌ها تاکنون مشخص نشده اما به احتمال زیاد قیمت‌ها بستگی به جایگاه‌ها، بین ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان در نظر گرفته شود.
وی با بیان اینکه مسابقات لیگ جهانی والیبال از ۳۱ خرداد در اردبیل آغاز و تا دوم تیرماه ادامه خواهد یافت، افزود: با توجه به اینکه هر روز دو مسابقه برگزار خواهد شد، خریداران بلیت مسابقات می‌توانند با تهیه یک بلیت هر دو مسابقه همان روز را تماشا کنند.
آقاخانی با بیان اینکه بدون تهیه بلیت و شناسه امکان حضور در ورزشگاه مقدور نخواهد بود، گفت: بنا به درخواست فدراسیون، میهمانان ویژه نیز قبل از شروع مسابقه باید دارای دعوت‌نامه و کارت‌های ویژه باشند.

انتهای پیام/