نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: امسال انتظار می‌رود راه‌آهن اردبیل به بهره‌برداری برسد و طبق مشاهده به عمل آمده از این پروژه شاهد سرعت عملیات اجرایی این پروژه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کلبه خبر، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس تصریح کرد: امری لازم و ضروری است تا نسبت به بهبود کیفیت پخت نان در استان اردبیل اقدامات اساسی انجام یابد و بتوانیم شرایط برای دسترسی راحت مردم به نان باکیفیت را مورد توجه قرار دهیم و با مدیریت ویژه در این زمینه به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی اظهار کرد: حل مشکلات بیمه قالیبافان و مطالبات اصناف با جدیت پیگیری می‌شود که درصدد هستیم با همکاری اصناف و بازاریان نقش اساسی در رونق اقتصادی و کسب و کار و خدمات‌دهی به مردم را ایفا کنیم و شاهد اقدامات و امور خیرخواهانه و کمک به نیازمندان باشیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

موسوی بیان کرد: قانون انتخابات اصناف نیازمند بررسی‌های همه‌جانبه است تا بتوانیم با بهره‌گیری از تجربیات افراد باسابقه و اراده جوانان مشکلات موجود در این راستا را برطرف کرده و با تسهیل اهداف عالی اصناف مشکلات و موانع موجود را از میان برداشته و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

انتهای پیام/